free discount prescription cards go cvs promo codes
  تاریخ انتشار: 1391/05/09   15:46:38 سرویس فرهنگی  
حضور در یک فضای صمیمی پختگی به دانشجو داده است
مصاحبه با حجت الاسلام کرمی حضور در یک فضای صمیمی پختگی به دانشجو داده است

لطفاً خودتان را معرفی کنید؟
کرمی هستم.
مدرکتون چی هست؟
سطح 3 حوزه هست. مُبلغ نهاد رهبری هستم و دانشگاه های مختلف کشور را جهت تحصیل و سخنرانی می‌روم.
نحوه دعوتتون به طرح ضیافت چگونه بوده است؟
مدتی در شیراز در نهاد دانشگاه و نهاد علوم پزشکی استان در حال فعالیت هستم. به تازگی هم مسئولیت‌هایی در نهاد پذیرفتم. آقای مقامی دعوت کردند و بنده هم پذیرفتم.
نظرتون در مورد طرح ضیافت چیست؟
ابتکار بسیار خوبی از جانب نهاد است. از وقتی هم که این طرح شروع شده است؛ بازخوردی که از آن در دانشگاه گرفتیم، نشان از عمق تأثیر گذاری این طرح در دانشگاه دارد. در عین حال که یک برنامه آموزشی است، حضور در یک فضای صمیمی پختگی به دانشجو داده است. شما اگر به برنامه های این دوره نگاه کنید، چند تفاوت عمده دارد؛ یکی اینکه بچه‌ها سرفصل‌هایی را در حال آموزش هستند که در حالت عادی آن‌ها را فرا نمی‌گیرند. برنامه های فرهنگی در حال برگزاری است. ارتباط‌های مستقیمی که با اساتید و به خصوص روحانیت برقرار می‌کنند بسیار نزدیک است که از اثرات طرح ضیافت است. این ارتباط صمیمی که ایجاد می‌شود باعث می‌شود که اساتید جهت دهی مناسبی به دانشجویان بدهند؛ و اساتیدی هستند که بسیار عمیق و مسلط‌تر تدریس می‌کنند.
مزایا و مشکلات طرح ضیافت را بفرمایید؟
مزایا را که عرض کردم. امنیت، معنویت، انس با مباحث عمیق دینی و کیفیت در ارائه مباحث، انس با اساتید فرهیخته. اما معایبی دارد که از جمله آن عدم همراهی گروه های معارف دانشگاه‌ها، ناهماهنگی‌هایی که در پشتیبانی‌ها و برنامه ریزی‌هایی که مشهود است، در کارهای انگیزشی خوب وارد نمی‌شوند. اگر بتوانند ناهماهنگی‌ها را از بین ببرند، گروه های معارف دانشگاه را با خود هماهنگ کنند؛ به نظرم قدری بهتر می‌شود.


به نظر شما اگر طرح ضیافت با همین روند برگزار شود؛ چگونه است؟
خوب هست. قطعاً تأثیر گذاری خود را دارد، امم هیچ‌کسی به سکون و ایستایی راضی نیست. هر کسی کاری را انجام می‌دهد دوست دارد در مراتب بالا و بهتر آن را انجام دهد. کیفیتی که امسال در طرح ضیافت می‌بینیم، بسیار بالاتر از سال‌های قبل است. هر سال بهتر می‌شود. هماهنگ‌تر می‌شود. اما می‌شود همین برنامه‌ها را با همین میزان سرمایه گذاری بهتر برگزار کرد. شکی در اینکه به بهتر می‌شود برگزار کرد؛ نیست.
به نظر شما دانشجویان علوم پزشکی در چه سطح علمی و ایمانی قرار دارند؟
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی را از دانشجویان دانشگاه های دیگر فرهیخته تر می‌دانم. بهترین دلیل همین چیزی است که در حال وقوع است. من فضای دانشگاه های دیگر را هم دیدم. دانشجویان پزشکی دریافتشان، تبادل علمیشان، همراهیشان، مشارکتشان در مباحث بالاتر است. از بین علوم پزشکی‌ها، شیراز را یکی یه دونه می‌دانم. بچه های علوم پزشکی شیراز تراز علمی و تراز فرهنگیشان بالاتر است.
میزان تأثیرگذاری ضیافت چگونه است؟
بسیار بالا. نه اینکه بیشتر از این امکان نداشته باشد. با این کیفیت، با این متون، با این اساتید، با این فضای فرهنگی خیلی تأثیرگذار است. جا دارد از دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقدیر کنم. یکی از عوامل متفاوت بودنش، همین مدیریت این کار است. شخص فرهیخته ای به نام دکتر ایمانیه که مدیریت دانشگاه علوم پزشکی را برعهده دارد. ایشان در بالاترین سطح مدیریت، نگاه بسیار عمیقی به مسائل فرهنگی دارد. در کنار آن مدیریت بسیار خوب نهاد هست که مدیریت عالی این دو نفر و دغدغه مند بودنشان موجب تمایز آن شده است.

خبرنگار سینا؛ حمید طالبیان پور

عکاس سینا؛ عارف فریدونی
 

 کلمات کلیدی: کرمی  ضیافت اندیشه 91  مقامی  ایمانیه  
0
 
خوراک
dilation and curettage surgery video emretas.net what happens in an abortion
  آخرین اخبار  
gps locator devices link find the gps location of a cell phone
   نظرسنجی  
  پیوندها  
dilation and curettage surgery video emretas.net what happens in an abortion
نظرات
محبوب‌ترین
پربیننده‌ترین
گزیده  
aspiration procedure abortion read suction method abortion
   برچسب‌ها  
دانشجویان   دانشکده پزشکی   دانشکده داروسازی   کاریکاتور   انتخابات   دانشکده پرستاری لامرد   جامعه اسلامی دانشجویان   معاونت فرهنگی   روز دانشجو   ضیافت اندیشه 91   مقام معظم رهبری   انقلاب اسلامی   طرح رویش   سبک زندگی   رویش 4   سینا   دانشجویان جدیدالورود   دانشجویان علوم پزشکی شیراز   دانشجویان غیر ایرانی   تشکل‌های دانشجویی   عزاداری   رهبر انقلاب   رئیس جمهور   طنز   خبرگزاری سینا   نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز   نقد فیلم   وزیر بهداشت   داروسازی   دانشکده پرستاری و مامایی   دانشگاه علوم پزشکی شیراز   رادیو سینا   دکتر ایمانیه   واحد بین‌الملل کیش   نهاد رهبری   بسیج دانشجویی   دانشگاه علوم پزشکی فسا   رویش 91   دانشکده پرستاری   محرم   واحد بین‌الملل   انجمن اسلامی   مسجد غدیر   مناظره   طرح ضیافت   غزه   انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی شیراز   بیانیه   افتتاحیه   دانشجو   
  تبلیغات  

dilation and curettage surgery video abortion in clinic what happens in an abortion
gps locator devices read find the gps location of a cell phone

free discount prescription cards cvs photo prints cvs promo codes
gps locator devices how do i find a cell phone location find the gps location of a cell phone
gps locator devices how do i find a cell phone location find the gps location of a cell phone
Copyright © 1391-1393 Cultural News Agency. Design By: Mobin CMS All Right Reserved